15 жовтня 2020 року студенти 2 курсу спеціальності «Спеціальна освіта» мали можливість онлайн-перегляду  вистави-експерименту «Я та інший, або інклюзія в дії», організованого Мартинчук Оленою Валеріївною  у межах дисципліни «Інклюзивна освіта».

Виставу презентувало Благодійне товариство «Джерела», за підтримки Українського культурного фонду в рамках програми «Інклюзивне мистецтво». Метою проєкту є дослідження теми інклюзії засобами театрального мистецтва. Актори вистави – люди з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень та студентська молодь.

Після перегляду вистави відбулось обговорення: змістовне, активне, емоційне, під час якого студенти показали себе небайдужими до проблеми інклюзії та такими, що прагнуть до фахової реалізації в інклюзивному освітньому середовищі.

vystava 15 10 20 1

vystava 15 10 20 4    vystava 15 10 20 2