З 4 по 7 жовтня 2016 у м. Києві проходив тренінг з підготовки сертифікованих тренерів, які працюватимуть за програмою «Будуємо майбутнє разом», що спрямована на попередження конфліктів і злочинів в учнівському середовищі, на формування у підлітків толерантності, поваги один до одного, вміння ставити цілі, вибудовувати своє майбутнє співпрацюючи. Тренінг було організовано Всеукраїнським громадським центром «Волонтер» за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та спільно з Інститутом людини (зокрема, до розроблення тренінгової програми долучалися викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Журавель Т.В., Лях Т.Л., Снітко М.А.).

2 Volunteer

До групи учасників, які здобули у результаті тренінгу сертифікати тренерів, увійшли, окрім представників громадських організацій мм. Києва та Маріуполя, також і студентки – учасниці наукового гуртка Інституту людини «Школа волонтерів»:

3 Volunteer

• Воскобойник Анна – СРб-1-15-4.0д;
  • Хвищук Катерина – СРб-1-15-4.0д;
  • Подземельна Віолетта – СПб-1-13-4.0д;
  • Рогозна Юлія – СРм-1-16-2.0д;
  • Пашинцева Дарія – СПм-1-16-2.0д;
  • Сінельніченко Яна – СПм-1-16-2.0д;
  • Короленко Олена – СПм-1-14-2.2з;
  • Олефіренко Анжела – СПм-1-14-2.2з.

Участь представників наукового гуртка «Школа волонтерів» у тренінгу для тренерів за програмою «Будуємо майбутнє разом» - завантажити