27-28 квітня 2016 року Український фонд «Благополуччя дітей» у партнерстві з Київським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів Міжнародну практичну конференцію «Сучасна сім’я. Профілактика ризикованої поведінки», присвячену питанням вдосконалення системи роботи з дітьми та батьками через впровадження профілактичних заходів, орієнтованих на посилення потенціалу сім'ї у формуванні навичок безпечної поведінки та придбанні просоціальних цінностей.

Denysiyk Veretenko konfer 27 04 2016-min

У фокусі роботи конференції були презентовані профілактичні програми, для впровадження в умовах навчальних закладів та під час безпосередньої роботи з сім’єю силами фахівців соціальної сфери і представників громадських організацій.

Zyravel konf 27 04 2016

Тренінгову програму «Сходинки здоров’я для батьків» щодо профілактики інфікування ВІЛ та збереження здоров’я підлітків (Представництво «Право на здоров’я» (HealthRight International) в Україні)  презентувала кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи  Журавель Тетяна Василівна «Розвиток навичок безпечної поведінки у дітей 4–6 років» -  кандидат педагогічних наук, доцент Цюман Тетяна

t 2016 copy

У конференції брали участь завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, професор, кандидат педагогічних наук Веретенко Тетяна Григорівнакандидат педагогічних наук, доцент кафедри Денисюк Олена Миколаївна та аспіранти кафедри. Веретенко Т.Г. презентувала на розсуд представників державних та громадських організацій соціальної сфери зміст програми підготовки аспірантів спеціальності "Соціальна робота", який планується до впровадження з вересня 2016 року.  Цікавими були пропозиції від представників Міністерства соціальної політики та фахівців громадських організацій. Ці рекомендації взято до уваги та будуть враховані в навчальних дисциплінах аспірантури.