Український інститут національної пам'яті передав для ознайомлення в Центр практичної підготовки кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи паперові моделі військової техніки періоду української революції 2017-2021 рр. Автори проєкту Олександр Бондар та Наталя Слобожаніна пропонують ознайомитись з інформацією про військову техніку, яку використовували наші військові сто років тому, спробувати самостійно сконструювати моделі за схемами та навчити своїх вихованців під час різних видів практик.

image 1

До набору додається також кольорова брошура, в якій стисло розповідається про історію українського війська та про літаки й панцерники, що були на озброєнні Української Армії у 1917-1921 роках, і запропоновані для збирання. Полегшити процес склеювання паперових саморобок покликані п’ять відеоінструкцій, розміщених на YouTube-каналі Українського Інституту Національної Пам’яті