29 грудня 2021 року відбувся другий випуск здобувачів освітньої програми "Моніторинг і оцінка соціальних програм" другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 231 Соціальна робота.

002

Cвої дипломи отримали: Вікторія КУЛЯ, Ірина ТКАЧ, Олександра ФІЛАТОВА, Катерина ЛУНЬ, Наталія КРАВЧУК, Ксенія ОБУХОВА, Софія-Емілія ІВАНІВ.

003

Із словами привітань виступили: Олексій ЖИЛЬЦОВ, проректор з науково-методичної та навчальної роботи Київського університету Імені Бориса Грінченка; Наталія КЛІШЕВИЧ, директор Інституту людини, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи); Тетяна ЛЯХ, гарант освітньої програми, завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини.

005

Дорогі колеги! Ми щиро вітаємо вас із отриманням дипломів і бажаємо щасливої професійної долі, радості, миру і здоров`я!