04 грудня 2020 року відбулася настановча конференція з виробничої практики (аналітичний етап) для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми «Моніторинг і оцінка соціальних програм» (група МОСПм-1-20-1.4д).

Модерувала зустріч доцент кафедри Лях Тетяна Леонідівна.

Під час конференцій студенти першого курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти ознайомились з метою та завданнями практики, а також з розподілом студентів по базам практики.

Цього року студенти в межах аналітичного етапу практики відвідають такі державні та громадські організації соціальної сфери:

• Всеукраїнський Громадський центр «Волонтер»
  • Центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району міста Києва
  • Комунальний дошкільний навчальний заклад «Центр розвитку дитини «Я+сім’я»
  • Київський міській правобережний центр для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді
  • Київський молодіжний центр комунальної установи виконавчого органу Київської міської державної адміністрації
  • Міжнародна благодійна організація «Партнерство «Кожній дитині»