23 вересня 2021 р. в межах дисципліни «Технологія вуличної соціальної роботи» викладачем Ольгою Володимирівною Швед, було організовано виїзне заняття з екскурсійною метою по місту Києву для студентів 2 курсу освітньої програми «Соціальна адвокація».

виїзне заняття 23.09.21 1

Студенти ознайомились з місцями де можна працювати з групами ризику, з організаціями, де можливо у майбутньому необхідно буде займатись адвокаційною діяльністю (Міністерством охорони здоров'я, Верховною Радою України, Офісом Уповноваженого з прав людини, Кабінетом міністрів України, Міністерством внутрішніх справ, Адміністрація Президента, Управління праці та соціального захисту населення).

виїзне заняття 23.09.21 2

Під час екскурсії майбутні соціальні працівники розширили свої знання щодо методів профілактики та історії розвитку соціальної роботи на вулиці; ознайомились з цікавими місцями та пам'ятниками архітектури Києва та їх історією.