1 жовтня 2021 року відбулася настановча конференція з переддипломної практики для студентів групи МОСПм-1-20-1.4д другого (магістерського) рівня вищої освіти освітньої програми «Моніторинг і оцінка соціальних програм».

Настановча конференція з практики 1

Участь у заході взяли студенти, їхні наукові керівники, гарант освітньої програми – Тетяна Леонідівна Лях, завідувач кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка, кандидат педагогічних наук, доцент.

У ході конференції студенти познайомились із метою, завданням практики та її програмовими результатами. Тетяна Леонідівна закцентувала увагу студентів та етапах практики та особливостях звітування. Гарант наголосила на обов’язках студентів під час проходження практики та познайомила з критеріями оцінювання навчальних досягнень студентів.

Цього року студенти групи МОСПм-1-20-1.4 обрали базами для проходження переддипломної практики такі соціальні агенції:

• Балаклійський ліцей №1 імені О.А. Тризни Балаклійської міської ради Харківської області;
  • Громадська організація «Всеукраїнський громадський центр «Волонтер»;
  • Громадська організація «Спілка батьків, дітей та молоді з інвалідністю «Сонячний промінь»;
  • Державна установа «Центр пробації»;Київський молодіжний центр;
  • Міжнародна благодійна організація Партнерство «Кожній дитині»;
  • Опорний заклад освіти «Овруцький заклад загальної середньої освіти I-III ступенів № 4»
  • Овруцької міської ради Житомирської області.

Переддипломна практика триватиме у період із 04 жовтня 2021 року по 29 жовтня 2021 року.Бажаємо успіху нашим студентам!