1 жовтня 2021 рок кафедра соціальної педагогіки та соціальної роботи запросила студентів бакалаврських та магістерських совітніх програм на наснажуючу каву онлайн з викладачами кафедри. Під час кавування ми поговорили на тему: «Наукове дослідження: шлях від дослідницького питання до презентації результатів у поважному науковому виданні».

кава 4

Обовязковою умовою участі у заході були: гарний і бадьорий настрій, допитливість, можливі питання щодо досліджень (курсових, магістерських)... і чашка кави (чи чаю, якщо цей напій вам більше смакує), а до кави цукерка тільки вітається (офіційний дозвіл від модератора зустрічі - завідувачки кафедри Тетяни Лях).
       Студенти почути історії успіху від викладачів кафедри, а також отримали поради щодо власної дослідницької діяльності.
Під час зустрічі було презентовано програму наукового гуртка кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи "Соціальний експериментаніум", роботою якого керують доценти Вадим Лютий, Тетяна Лях, Тетяна Спіріна і Ольга Швед.