14 вересня 2021 р. студенти 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» (освітні програми: «Соціальна робота», «Соціальна педагогіка», «Соціальна адвокація») в межах дисципліни за вибором «Театральні практики в адвокаційній діяльності» мали унікальну можливість познайомитись з Київським плейбек театром «Дежа вю плюс» та побачити різні варіанти імпровізації реальних історій присутніх глядачів.

плейбек група1
       На декілька годин звичайна аудиторія перетворилась у єдиний мистецький простір, де кожен міг бути причетним до того, що відбувається на сцені. Під час перформансу студенти розповідали свої історії, а керівник (кондактор) майстерно визначав їх настрій та підводив логічний підсумок представлених історій, знаходячи спільну ідею у зіграних епізодах. Зустріч було організовано викладачем дисципліни за вибором – Оленою ДЕНИСЮК, к.п.н., доцентом, доцентом кафедри.

Щиро дякуємо акторам та керівнику театру
Володимиру Савінову за цінний досвід та
можливість відчути енергетику плейбек театру!