20 травня  2021 року для студентів другого курсу спеціальності “Соціальна робота” (освітня програма “Соціальна адвокація”) відбулась гостьова лекція Віталія  УЛИБІНА, медіаексперта, експерта з комунікацій, головного редактора інтернет-видання «Полтавська хвиля».

1

Зустріч проводилася в межах навчальної дисципліни «PR технології в соціальній роботі» з теми «Етапи створення PR та іміджевих кампаній: від теорії до практики».

2

На теоретичному занятті студенти познайомилися з особливостями планування PR-кампаній, визначенням цілей і завдань PR-кампаній, особливостями формування громадської думки та основними кроками розкручуванням нового бренду.

6

На практичному занятті працювали над створенням власних PR-кампаній: визначали цільову аудиторію; планували власні  PR-кампанії; розробляли засоби PR-кампаній та іміджеві стратегії.

8

Висловлюємо щиру вдячність Віталію Улибіну за участь у заході!