Творчі активності та ігротеки

14 квітня 2021 року для студентів спеціальності «Соціальна робота» в межах дисциплін «Творча майстерня та ігротехніки», «Рекреаційна діяльність в соціальній сфері», «Методика організації волонтерської діяльності» відбулась гостьова лекція майстра соціальної роботи Руслана ГОРЧИНСЬКОГО, на тему «Творчі активності та ігротеки в умовах літніх таборів» (модератор Олена ДЕНИСЮК, доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент).

Гостьова лекція з Русланом Горчинським 1

Розглядались питання організації гри; можливої мотивації як організатора так і учасників ігрової діяльності. Студенти змогли перевірити себе на уважність та можливість діяти у форс-мажорни ситуаціях, а яскраві приклади та влучні коментарі Руслана ГОРЧИНСЬКОГО допомогли зрозуміти для чого потрібна гра, ставлення до результатів гри дітей різного віку, важливість формулювання чітких та зрозумілих правил гри для всіх категорій учасників.

Руслан Горчинський  Творчі активності Руслан

Висловлюємо щиру вдячність Руслану ГОРЧИНСЬКОМУ