Студенти 3 курсу спеціальності «Соціальна робота» освітніх програм «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка» вивчають нову дисципліну «Практикум з екстреного телефонного консультування».

la strada
    Теоретична частина важлива, але найкраще сприймається теорія спільно з практикою. Студенти мали можливість побувати в громадській організації «Ла Страда – Україна» на презентаціях, які представили директорка Гарячих ліній пані Альона КРИВУЛЯК та випускниця нашої кафедри Тетяна ХАРКІВСЬКА (КЛИМЕНКО).

la strada1      la strada3

Під час зустрічі студенти ознайомились і з роботою двох гарячих ліній, які працюють на базі цієї організації, а саме:
 Національної «гарячої лінії» з попередження домашньогонасильства, торгівлі людьми і гендерної дискримінації
 Національної дитячої "гарячої лінії.

la strada3
   Приємно відзначити, що консультування на обох «гарячих лініях» проводять випускники нашої кафедри (Андрій БОНДАР, Валерія БОНДАР (ГАЙДУК) та Тетяна ФЕДЧЕНКО (ВОЙНАЛОВИЧ). Вони і розповіли про особливості телефонного консультування.

la strada5