?? ? Важливі новини ?? ?
 ICEA
? Нам приємно, що ця ініціатива кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка ВТІЛЮЄТЬСЯ В ЖИТТЯ ВЖЕ У КВІТНІ! Адже нам хотілося стажування дійсно з актуальних питань! І таке стажування буде! Р Е К О М Е Н Д У Є М О !!!
Наш партнер - Міжнародна культурно-освітня асоціація у співпраці з американським National Louis University підготувала програму зарубіжного стажування українським викладачам ЗВО, фахівцям із соціальної роботи, представникам громадських організацій та всім зацікавленим у розвитку соціальних ініціатив "Тенденції розвитку освіти та соціальної роботи у Сполучених Штатах Америки: соціокультурний вимір" (5-16 квітня 2021 року).

⬇️ Програма побудована на запитах як теоретиків, так і практиків соціальної сфери, які ми збирали нещодавно ?.
? Мета стажування:
? ознайомлення з новітніми формами і методами підготовки і підвищення кваліфікації викладачів та соціальних працівників; ? вивчення технологій організації соціальної роботи з різними категоріями населення;
? обмін досвідом науково-дослідної і викладацької діяльності;
розширення професійних наукових контактів, а також можливості презентації та подальшої публікації досвіду власної роботи в університетському науковому виданні.
? Місце та час проведення:
? м. Чикаго, Сполучені Штати Америки
? 5 по 16 квітня 2021 року (за виключенням 10 квітня 2021 року)
? 17:00-19:00 (за київським часом)
☝? Форма: дистанційне навчання на платформі американського університету – National Louis University
Програма спрямована на розкриття таких актуальних проблем:
⬇️⬇️⬇️
? Соціальна робота. Еволюція соціальної роботи в США та її сучасні академічні зміни
? Залучення громади. Дослідження та практичне застосування
? Освіта вчителів: Підготовка вчителів до умов Р-12
? Спеціальна освіта: реформи, розвиток та сучасні тенденції
? Вища освіта. Тенденції та тренди