Університет Грінченка переведено на безкоштовний план "Coursera for Campus Basic".  Зверніть увагу, що якщо Ви зареєструвалися на курси, доступні у Програмі Університету до 01 жовтня то маєте можливість їх завершити і отримати безкоштовно сертифікат до 01 грудня 2020 року.

Якщо ж Ви не встигли зареєструватися, не хвилюйтесь! Упродовж року у Вас є можливість зареєструватися і пройти курс, але безкоштовно - лише один.

Наш безкоштовний план Coursera for Campus Basic включає:

• 20 000 безкоштовних студентських ліцензій для університету;
  • Нові практикоорієнтовані проєкти та 1 курс на студента на рік
  • Інтернет-довідкові центри для студентів

Шановні викладачі, якщо Ви вирішили опанувати якийсь із доступних курсів, заповніть будь ласка реєстраційну форму.

Шановні студенти, якщо Ви вирішили опанувати якийсь із доступних курсів, заповніть будь ласка реєстраційну форму.

Шановні аспіранти, докторанти, якщо Ви вирішили опанувати якийсь із доступних курсів, заповніть будь ласка реєстраційну форму.

Після заповнення форми ми надішлемо Вам запрошення приєднатися до університету в Coursera. Підтвердивши реєстрацію через корпоративну пошту, зарахуйте себе на обраний курс (безкоштовно!), що є доступний в програмі нашого Університету та пройдіть його!