У заході взяли участь представники кафедр соціальної роботи навчальних закладів різних регіонів України. Серед них: завідувач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Київського університету імені Бориса Грінченка – Т.Г. Веретенко, кандидат педагогічних наук, професор.
Предметом обговорення були зміст паспорту наукової спеціальності «Соціальна робота», розв’язання завдань дотримання етичних стандартів досліджень в соціальній роботі, друку наукових публікацій за напрямом «Соціальна робота» та визначення порядку захисту дисертацій.
Резолюцію круглого столу з рекомендацією затвердити ухвалений учасниками Паспорт спеціальності 231 «Соціальна» робота» надіслано Міністерства освіти і науки. Також науковці звернулися до МОН з проханням пришвидшити ухвалення нового Порядку формування Переліку наукових фахових видань України.
Учасники дійшли згоди щодо потреби у створенні робочої групи, що має дослідити можливості започаткування в Україні етичної експертизи наукових досліджень з соціальної роботи, а також вирішили звернутись до підкомісії 231 «Соціальна робота» Науково-методичної комісії з охорони здоров’я та соціального забезпечення (НМК 12) сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН України з пропозицією організувати публічне обговорення стандарту освітньої підготовки докторів філософії з соціальної роботи.
Висловлюємо щиру подяку Академії праці, соціальних відносин і туризму за можливість вдруге взяти участь в круглому столі «Запровадження програм підготовки докторів філософії з соціальної роботи»