3 березня 2020 року в Інституті людини відбувся тренінг «Управління проблемами +» для студентів 2 курсу спеціальності "Соціальна робота" освітніх програм "Соціальна педагогіка" та "Соціальна робота". Тренінг проводили партнери кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи - Благодійний фонд "Карітас Київ".

treninh 03 03 20 1

treninh 03 03 20 3

Тренінг базувався на когнітивно-поведінковому підході. Він був спрямований на формування особистих навичок та методів самодопомоги в стресових ситуаціях для вдосконалення життя.

Студенти розглянули такі теми:
- Цінності, цілі та пошук ресурсу;
- Корисне мислення;
- Основи емоційної компетентності;
- Розвиток навичок альтернативних рішень вирішення проблем;
- Розвиток навичок соціальної компетентності.

На тренінгах студенти отримали як теоретичні знання, так і практичні навички, зокрема - емоційної регуляції під час стресу та ефективного вирішення проблем. Також вони навчилися визначати власні життєві цінності та фокусуватись на тому, що дійсно запалює і робить наше життя наповненим та гармонійним.

Дякуємо чудовому тренеру Дарії Сапегіній за проведений тренінг і співпрацю!!!