21 лютого 2020 року студенти кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи групи САРПб-1-19-4.0д та СПб-1-19-4.0з в межах проходження навчальної оглядової (без відриву) практики під керівництвом доцента кафедри Вадима Суліцького відвідали Київський міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де взяли участь у соціально-педагогічному тренінгу «Моя майбутня професія – соціальний працівник / педагог», який організувала та провела фахівець організації Валентина Єрмачкова.

treninh 21 02 20 1

treninh 21 02 20 2

Під час тренінгу студенти ознайомилися з основним напрямами діяльності ЦСССДМ, серед яких:

-              забезпечення участі районних у місті Києві центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі - районні центри) у виконанні загальнодержавних та інших соціальних програм з питань соціальної роботи із сім'ями, дітьми та молоддю;

-              здійснення організаційно-правового, методичного та інформаційного забезпечення діяльності районних центрів; центрів соціально-психологічної допомоги, соціальних гуртожитків для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, соціальних центрів матері і дитини, центрів соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями, центрів для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді, центрів ресоціалізації наркозалежної молоді (далі-заклади);

-              організація та проведення семінарів і тренінгів;

-              забезпечення провадження нових соціальних технологій, спрямованих на: раннє виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги; формування відповідального батьківства; запобігання випадкам відібрання дитини в батьків; створення умов для повернення дитини з інтернатного закладу на виховання батькам; здійснення моніторингу за дотриманням державних стандартів соціальних послуг під час проведення районними центрами соціальної роботи із сім'ями, дітьми та молоддю.

treninh 21 02 20 3   treninh 21 02 20 4

Висловлюємо вдячність організаторам заходу. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з ЦСССДМ.

Чекаємо на нові запрошення для участі в різноманітних заходах.