11 лютого 2020 року на кафедрі соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася робоча зустріч із здобувачками третього рівня вищої освіти ‑ спеціальності «Соціальна робота». На зустрічі з аспірантами говорили про: релевантність освітньої наукової програми та їх дослідницьких інтересів, чи те, що отримують в аудиторії, є корисним та необхідним для дисертації; доступ до міжнародної академічної спільноти через публікації, стажування, участь у мобільності за кордоном, міжнародних конференціях; публікації в базах Scopus/WoS, до яких в Університеті є доступ; якісне заповнення аспірантами е-портфоліо.

zustrich 11 02 20 3

Аспіранти 1-4 років навчання виявили бажання 20-21 березня 2020 року взяти участь у конкурсі наукових проєктів в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Дослідження молодих вчених: від ідеї до реалізації».

zustrich 11 02 20 1     zustrich 11 02 20 2