26 листопада 2018 року кафедра практичної психології Інституту кримінально-виконавчої служби (кандидат психологічних наук, доцент Бойко-Бузиль Юлія Юріївна) спільно з кафедрою соціальної педагогіки та соціальної роботи  Інституту людини  Київського університету імені Бориса Грінченка (кандидат психологічних наук, доцент Суліцький Вадим Володимирович) організувала та провела міжвузівський науково-практичний круглий стіл «Актуальні проблеми надання правової та психологічної допомоги особам, які перебувають у конфлікті із законом».

zahid 26 11 18 1

zahid 26 11 18 2

У роботі круглого столу взяли участь викладачі та студенти не тільки цих вищих навчальних закладів, але й Національної академії внутрішніх справ, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Київського національного університету імені Тараса Шевченка , Київської Трьохсвятительської духовної семінарії.

zahid 26 11 18 3

zahid 26 11 18 4

Захід пройшов цікаво. Присутні почули багато різноманітних думок вчених, аспірантів і студентів з проблеми: «Інститут ресоціалізації: минуле, сучасне, майбутнє».

Активну участь в роботі круглого столу взяли Анна Болотна, аспірант кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, студенти груп СПб-1-17-4.0д, СРм-1-18-1.4д, СРм-1-17-1.4д.

Сподіваємося, що проведення таких спільних заходів стане доброю традицією у співпраці наших навчальних закладів.

zahid 26 11 18 5