05 грудня 2017 року Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених Університету Грінченка провело гру «Життєпис Бориса Грінченка», це була командна гра, мета якої - продемонструвати різні аспекти життя та діяльності Бориса Дмитровича Грінченка. Окремий блок завдань був пов’язаний зі спадщиною, вшануванням пам'яті Бориса Грінченка та історією нашого Університету. На заході були присутні представники різних структурних підрозділів Університету. Команди формувалися з представників підрозділів для того, аби учасники познайомилися між собою. Всім захід дуже сподобався, він супроводжувався затишною атмосферою, новими знайомствами, приємним спілкуванням та сміхом. Після визначення переможця гри, всі команди отримали солодкі подарунки та грамоти.

hra 05 12 1

hra 05 12 9

Дякуємо модератору цього заходу - Альоні Поповій, викладачу кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Інституту людини, заступнику голови Наукового Товариства студентів, аспірантів докторантів і молодих вчених Університету Грінченка за цікаво поведену гру, а також всім командам за участь!