В межах соціального проекту «З Києвом і для Києва» у листопаді 2017 року учні 6-В класу спеціалізованої школи № 246 Дніпровського району м. Києва мали змогу помандрувати країною Здоровляндія, де вони отримали безліч порад стосовно здорового способу життя. Супроводжували дітей в цій цікавій подорожі студентки 3 курсу Інституту людини спеціальності «Соціальна педагогіка» Бігун Оксана, Ничипорчук Інна та Шабала Мальвіна (керівники – к.п.н., доценти кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Денисюк О.М., Спіріна Т.П.). Учні були активні, проявили уміння доводити власну думку, використовувати знання, отримані в школі та з власного досвіду (наприклад, хлопці запропонували безліч цікавих страв з яєць), прагнення до перемоги та були в захваті від спільної роботи.

zdorovlyandiya 2017 1

zdorovlyandiya 2017 2