Члени наукового гуртка "Реклама в діяльності соціального педагога", студенти-магістри п’ятого року навчання спеціальності «Соціальна педагогіка» денної форми навчання під керівництвом викладачів кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Денисюк О.М. та Фірсової І.М. організували та провели захід рекламно-інформаційного характеру для студентів першого курсу спеціальності «Соціальна педагогіка» денної форми навчання.

Trening 5

В рамках даного заходу студенти старших курсів поділилися своїм професійним досвідом, висвітлили особливості професії соціального педагога, розповіли цікаві факти з власного студентського життя, а також опрацювали окремі тренінгові методики зі студентами першого курсу. Зустріч відбулася у форматі тренінгового заняття в теплій та дружній атмосфері.