26 вересня 2017 року відбулась презентація Наукової студії соціальних досліджень «Соціальний експериментаріум», що функціонує на базі Центру практичної підготовки "Центр соціальних технологій та інновацій" для бакалаврів 3-4 курсу спеціальностей «Соціальна педагогіка» і «Соціальна робота», магістрів 5 та 6 курсів спеціальності «Соціальна педагогіка» і «Соціальна робота», аспірантів кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи.

Роботу наукової студії презентували викладачі кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи: завідувач кафедри, кандидат педагогічних наук, професор Веретенко Т. Г., кандидат педагогічних наук, доцент Спіріна Т. П.

Аспіранти кафедри Сапіга С. В., Попова А. О. спільно з кандидат педагогічних наук, доцентом Денисюк О. М. презентували можливості організації та проведення досліджень на базі Центру практичної підготовки "Центр соціальних технологій та інновацій".

studiya 7

studiya 10

Викладачі пояснили сутність Наукової студії соціальних досліджень «Соціальний експериментаріум», ознайомили студентів з планом та формами роботи, підкреслили взаємозв’язок діяльності студії з навчальним процесом Інституту людини.