18 квітня 2017 року доцентом кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи, канд. пед. наук Тимошенко Наталією Євгенівною на волонтерських засадах розпочато впровадження циклу тренінгів по підготовці муніципальних волонтерів для Євробачення 2017 по «Програмі підготовки амбасадорів-волонтерів в Україні». У цей день учасниками заходу були студенти столичних вищих навчальних закладів: Київського національного лінгвістичного університету, Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Києво-Могилянської академії.

Допомагала впроваджувати тренінгову програму студентка-магістрантка денної форми навчання спеціальності «Соціальна робота» Зубченко Світлана. Учасники відпрацьовували навички роботи зі складними ситуаціями, які можуть виникнути у непередбачуваних обставинах; вчилися спілкуватися з упевненістю; визначали роль амбасадора.