26 квітня 2016 р. на базі Комунального вищого навчального закладу «Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» (м. Дніпропетровськ) відбувся обласний науково-методичний семінар - практикум «Забезпечення якісної дошкільної освіти – пріоритетний напрям роботи корекційних педагогів дошкільних навчальних закладів». Однією з подій цього семінару був виступ доктора психологічних наук, професора кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка Т. В. Скрипник на тему: "Розроблення стратегії корекційно-розвивальної роботи з аутичною дитиною як складник освітнього процесу".

oblasnij naukovo-metodichnij semіnar-praktikum m. dnіpropetrovsk1      oblasnij naukovo-metodichnij semіnar-praktikum m. dnіpropetrovsk2-min oblasnij naukovo-metodichnij semіnar-praktikum m. dnіpropetrovsk3-min

Семінар-практикум «Забезпечення якісної дошкільної освіти – пріоритетний напрям роботи корекційних педагогів дошкільних навчальних закладів»