KSIO

vm.melnyk@kubg.edu.ua
бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 317-А

Мельник Вероніка Миколаївна

Викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

«Інклюзивна освіта»

«Психолого-педагогічний супровід дітей з розладами аутистичного спектра»

«Корекційно-розвивальні стратегії для дітей з аутизмом»

«Розлади аутистичного спектра: історія, теорія та діагностика»

Біографія

У 2021 р. закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю 016 Спеціальна освіта, освітня програма Логопедія, отримала кваліфікацію «асистент вчителя-логопеда, вчитель початкової школи для дітей з тяжкими порушеннями мовлення» (з відзнакою) (освітньо-кваліфікаційний рівень бакалавра).

У 2022 р. закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю 016 Спеціальна освіта, освітня програма Логопедія, отримала кваліфікацію «Магістр спеціальної освіти» (з відзнакою) (освітньо-кваліфікаційний рівень магістра).

З листопада 2022 р. по лютий 2023 р. проходила стажування в приватній медичній клініці «Центр стимуляції мозку» міста Києва на посаді логопеда.

У 2022-2023 н.р. обіймала посаду логопеда у середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №182 міста Києва.

Від березня 2023 р. – викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

У вересні 2023 р. розпочала навчання в аспірантурі Київського університету імені Бориса Грінченка за спеціальністю «Психологія».

Професійний і науковий інтерес

D:Наукова діяльність Бабич НГЕРгугл.png       D:Наукова діяльність Бабич НГЕРвики.png     D:Наукова діяльність Бабич НГЕРфейсбук.png

• створення інклюзивного освітнього середовища, зокрема для школярів з розладами аутистичного спектра
  • логопедичний і психологічний супровід дітей шкільного віку з розладами аутистичного спектра
  • діагностика, стратегії подолання та профілактики порушень писемного мовлення
  • інноваційні технології втручання для навчання, виховання й соціалізації людей з аутизмом

Наукова робота

Участь у ІІІ Всеукраїнському (з міжнародною участю) науково-практичному заочному форумі студентів «Розвиток спеціальної освіти: студентський формат» у квітні 2020 р. на базі Кам’янець-Подільського національного університету ім. Івана Огієнка. Доповідь на тему: «Проблема комунікативної інтенції у дітей з розладами аутистичного спектра».

Участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «Спеціальна освіта (за нозологіями)» 16.02.2021-23.03.2021 р.

Конкурсна робота на тему: «Психолінгвістичний підхід до формування соціально-комунікативної компетентності у дітей старшого дошкільного віку з аутизмом».

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції (11-14 січня 2022 р. Бостон, США). Доповідь на тему: «Development of written expression in children with autism spectrum disorders».

Стажування та підвищення кваліфікації

Навчання за програмою «Медіаграмотність для освітян» на платформі Prometheus (сертифікат від 18.09.2019, 60 год.)

Навчання за програмою «Робота вчителів початкових класів з дітьми з особливими освітніми потребами» на платформі Ed.Era (сертифікат від 29.09.2019, 30 год.)

Навчання за програмою «Цифрові комунікації в глобальному просторі» на платформі Prometheus (сертифікат від 06.10.2019)

Навчання за програмою «Онлайн-курс для вчителів початкової школи» на платформі Ed.Era (сертифікат від 06.06.2021, 60 год.)

Навчання за програмою «Підвищення кваліфікації педагогічних працівників: нові вимоги і можливості» на платформі Prometheus (сертифікат від 26.03.2022, 15 год.)

Навчання за програмою «Думай інакше: Зламай перешкоди на шляху до навчання та відкрий свій прихований потенціал» на платформі Prometheus (сертифікат від 02.04.2022, 30 год.)

Курс підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників та наукових співробітників Київського університету імені Бориса Грінченка за лідерським модулем «Лідерство і комунікація як базові інструменти викладача в кризових умовах» (30 год, 1 кредит ЄКТС), з 09.05.2023 р. по 12.05.2023 р.

Є співавтором 4 публікацій у фахових виданнях.