KSIO

a.kosianchuk@kubg.edu.ua
бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 317-А

Косянчук Анна Дмитрівна

викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

«Методика ігрової діяльності»

«Логоритміка з методикою проведення занять»

Біографія

У 2017 р. закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю: «Корекційна освіта (логопедія)».

Протягом 2014-2015 рр. працювала вихователем у дошкільному навчальному закладі №485 комбінованого типу м. Києва, у 2015-2022 р.р. – логопедом у приватних дошкільних навчальних закладах «Дитина з майбутнім», БО «БФ «Центр супроводу батьків з дітьми з особливими потребами».

З 2022 р. – викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти  Київського університету імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

D:Наукова діяльність Бабич НГЕРфейсбук.png

Інше

Стажування та підвищення кваліфікації

Участь в міжнародному проєкті «Інклюзія в Польщі. Обмін досвідом» (м. Варшава, Польща, 2019 р.).

Участь у Всеукраїнському фестивалі практичної логопедії «Міждисциплінарний підхід» (м.Київ, 2019 р.)