Alina-KSIO

a.medytska@kubg.edu.ua
бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 317-А

Медицька Аліна Костянтинівна

старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Науковий ступінь, вчене звання

кандидат медичних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

«Орофаціальна міологія: теорія і практика»

«Стратегії втручання при міофункціональних порушеннях»

«Міофункціональний скринінг»

«Ортодонтія: логопедичні аспекти»

Біографія

У 2011 р. закінчила «Українську медичну стоматологічну академію» за спеціальностями: «Стоматологія», «Хірургічна стоматологія» та спеціалізацією «Ортодонтія».

У 2012 р. пройшла навчання у Харківській медичній академії післядипломної освіти за спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я».

Упродовж 2013-2020 рр. навчалась в аспірантурі «Української медичної стоматологічної академії» за спеціальністю «Гістологія, цитологія і ембріологія», отримала кваліфікацію: кандидат медичних наук.

Протягом 2012-2015 р.р. працювала лікарем-стоматологом у ПП «Стомат-Люкс»; лікарем-стоматологом хірургом у ТОВ «Клініка 311», здійснюючи амбулаторний прийом пацієнтів, надання планової та невідкладної стоматологічної хірургічної допомоги; лікарем-ортодонтом у ТОВ «Австралійський ортодонтичний центр».

З 2014 р. й донині – лікар-стоматолог, ортодонт ФОП Медицька (Семенова) Аліна Костянтинівна.

У 2016-2020 р.р. була учасницею Myobrace Certified Provider Program в Україні на базі першої ліцензованої ортодонтичної клініки.

З вересня 2021 р. працює на посаді старшого викладача кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

D:Наукова діяльність Бабич НГЕРгугл.png

• проблеми росту та розвитку щелепно-лицевих структур у дітей
  • лікування дітей та дорослих з зубощелепними аномаліями
  • раннє ортодонтичне лікування дітей із впливом на ріст і розвиток щелепно-лицевих структур

Інше

Стажування та підвищення кваліфікації

Навчання на теоретичному курсі Інституту біотехнологій та Міждисциплінарної стоматології «Шинотерапія в стоматології»  (13-14 квітня 2018 р.)

Навчання за тренінговою програмою з міофункціональної ортодонтії (сертифікат - вересень 2018 р.)

Навчання на курсі «Modern orthodontics: new concepts and techniques. Management of skeletal growth. Functional treatment» (сертифікат від 11.05.2019 р., 16 год).

Навчання на курсі «Профайлінг» (сертифікат від 14.03.2020 р.)

Навчання на курсі «Health Start | Ortho-Tain» 29.04.2020-02.05.2020 (сертифікати від 02.05.2020 р. та від 26.09.2020 р.)

Навчання на курсі «Treatment Planning» Модуль 2 (сертифікат від 11.05.2020, 37 год).

Наукова діяльність:

2017 р. – учасниця міжнародної підготовчої програми лекторів з міофункціональної ортодонтії, Waalwijk, Holland.

З 2018 року – сертифікована лекторка з міофункціональної ортодонтії.

Лекторка Першого Всесвітнього Саміту з міофункціональної ортодонтії (8-11 листопада 2018 р., Waalwijk, Holland) за темою: «Діагностика, тактика лікування та спостереження ортодонтичних пацієнтів за міофункціональною методикою».

Упродовж 2019-2020 р.р. була лекторкою HealthyStart Digital Education Series by Ortho-Tain Company, USA, висвітлювала ключові питання: розлади сну, пов’язані з порушенням дихання у дітей, раннє ортодонтичне лікування дітей із впливом на ріст і розвиток щелепно-лицевих структур.

У 2020 році захистила дисертацію на тему «Гістофункціональна характеристика слизової оболонки спинки язика в нормі та за умов впливу метакрилату» та здобула науковий ступінь: кандидат медичних наук (спеціальність – 14.03.09 гістологія, цитологія, ембріологія).

У 2021 році була запрошеною лекторкою та авторкою курсу «Back to Basics» з росту та розвитку щелепно-лицевих структур у дітей (ТОВ «ПРО-ОРТО»). Співавторка теоретично-практичного курсу з ортодонтичного лікування дітей у період росту з використанням матеріалів Ortho-Tain, INC (USA).

Має 6 публікацій у фахових медичних виданнях із означеної проблематики.