tyshchenko

l.tyshchenko@kubg.edu.ua
бульвар І. Шамо, 18/2, каб. 317-А

Тищенко Людмила Анатоліївна

старший викладач кафедри спеціальної та інклюзивної освіти (сумісник)

Науковий ступінь, вчене звання

кандидат педагогічних наук

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

«Менеджмент спеціальної та інклюзивної освіти»

«Технології інклюзивного навчання дітей з ментальними та поведінковими рушеннями»

Біографія

У 1990 році розпочала свою трудову діяльність вихователем групи продовженого дня СШ № 10 міста Коростень Житомирської області.

У 1991 р. закінчила Коростишівське педагогічне училище ім. І. Франка за спеціальністю «Вчитель початкових класів, вихователь групи подовженого дня».

Протягом 1991-1994 рр. працювала вчителем початкових класів середньої школи № 11 м. Коростеня Житомирської області.

З 1994 р по 1997 р. працювала на посаді вчителя класу інтенсивної педагогічної корекції для дітей із затримкою психічного розвитку середньої школи № 11 міста Коростеня.

У 2001 р. закінчила НПУ імені М. Драгоманова за спеціальністю «Корекційна освіта. Олігофренопедагогіка».

Упродовж 2001-2015 рр. працювала вихователем-методистом спеціального дошкільного навчального закладу №569 міста Києва, керівником районного методичного об’єднання для вихователів.

З 2015 року призначена директором дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 9 комбінованого типу Деснянського району міста Києва.

У 2016 р. закінчила аспірантуру Інституту спеціальної педагогіки НАПН України.

З 2018 р. і по теперішній час обіймає посаду старшого викладача (за сумісництвом) кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка.

Член районної атестаційної комісії педагогічних кадрів Управління освіти Деснянського району міста Києва з 2019 року по теперішній час.

Член Ради роботодавців Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Професійний і науковий інтерес

image4.png

• проблеми менеджменту спеціальної освіти
  • проблеми навчання і розвитку дітей з інтелектуальними порушеннями

Інше

Стажування та підвищення кваліфікації

Міжнародне стажування в Академічному товаристві імені Міхала Балудянського, м. Братислава, Словаччина 2015.

Навчання на курсі «Професійно орієнтований інтегрований для керівників дошкільних навчальних закладів, вихователів ДНЗ» Київського університету імені Бориса Грінченка, 180 год. (6 кредитів ЕСТS) 2018 р.

Навчання на курсі «Управління інноваційними процесами у дошкільному закладі» для керівників дошкільних навчальних закладів Київського університету імені Бориса Грінченка, 2020 рік.

Навчання на курсі «Документування управлінської діяльності керівника закладу дошкільної освіти» для керівників дошкільних навчальних закладів Київського університету імені Бориса Грінченка, 2021 рік.

Наукова діяльність

У 2017 році захистила дисертацію на тему «Формування навичок самообслуговування у дошкільників з помірною розумовою відсталістю» та здобула ступінь кандидата педагогічних наук за спеціальністю 13.00.03 – Корекційна педагогіка.