м. Київ, бульвар І.Шамо, 18/2,
«Логопедія»
«Комплексна діагностика при порушеннях мовлення з консультуванням: Ранній та дошкільний вік»
У 2013 р. закінчила Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова за спеціальністю «Корекційна освіта. Логопедія і спеціальна психологія», де здобула кваліфікацію «Викладач корекційної педагогіки та психології, логопед; практичний психолог спеціальних закладів освіти».
У період з 2009 по 2011 р.р. працювала за фахом учителем-логопедом ППНЗ «Український сувенір».
З 2012 по 2013 р.р. працювала на посаді лаборанта кафедри логопедії Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова.
З 2013 по 2015 р.р. виконувала обов'язки вчителя логопеда ДНЗ №95 (комбінованого типу для дітей із порушеннями опорно-рухового апарату).
З 2014 р. почала працювати на кафедрі психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини (нині Факультету психології, соціальної роботи та спеціальної освіти) Київського університету імені Бориса Грінченка, яка у 2019 р. перейменована на кафедру спеціальної та інклюзивної освіти.
У період з 2015 по 2018 р.р. навчалась в аспірантурі Факультету корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова за спеціальністю 19.00.08. Спеціальна психологія.
У 2018 році захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 19.00.08. Спеціальна психологія «Особливості міжособистісних стосунків у сім'ях, що виховують дітей старшого дошкільного віку з тяжкими порушеннями мовлення»
Студентська академічна мобільність (САМ) в Україні (2020-2021 рр.) – проєкт за підтримки Британської Ради в Україні, House of Europe (учасник проєкту).
Фортеця без бар’єрів (2019 р.) – проєкт за підтримки Українського культурного фонду (консультант проєкту).
Стажування та підвищення кваліфікації
Міжнародне стажування педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації в Collegium Civitas. Тема: «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі» (м. Варшава, Польща, 2019 р.).
Наукова діяльність
2018 року захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук зі спеціальності 19.00.08. Спеціальна психологія «Особливості міжособистісних стосунків у сім'ях, що виховують дітей старшого дошкільного віку з тяжкими порушеннями мовлення»
Публікації
Автор понад 20 наукових робіт у фахових вітчизняних та закордонних виданнях, зокрема 1 проіндексована публікація у Scopus та Web of Science.