м. Київ, бульвар І.Шамо, 18/2,
Освіта:
2012 р. – Державний вищий навчальний заклад НГУ (Дніпровський «Національний гірничий університет» за спеціальністю «Маркетинг».
2023 р. – Дніпровська академія неперервної освіти за спеціальністю «Психологія».
У 2023 р. із «відзнакою» закінчила Київський столичний університет імені Бориса Грінченка за спеціальністю «Екстремальна та кризова психологія».
2024 р. – підвищення кваліфікації в Державному закладі ПНПУ (Одеський «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К.Д. Ушинського) за спеціалізацією «Клінічна та реабілітаційна психологія».
Досвід роботи:
У 2020 по 2024 рр. – викладач у Гімназії № 1 (пізніше він же «Дніпровський ліцей № 145 ДМР») м. Дніпро.
З 2022 року працювала у Центрі допомоги врятованим, а пізніше із жінками постраждалими від домашнього/сексуального насильства в складі мобільної бригади від UNFPA, Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У 2023 році працювала психологом у приватному дитячому центрі розвитку мовлення «Сонечко».
З 2024 року та дотепер співпрацює з Громадською організацією «Відновлення під час війни», яка існує за підтримки Асоціації єврейських організацій та общин (ВААД України).
З вересня 2024 року – викладач психологічних дисциплін кафедри психології особистості та соціальних практик Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.
Жорова С.С. активно займається проєктною діяльністю у соціальній сфері.
З 2021 року ведуча тренінгів для дітей молодшого шкільного та підліткового віку «Порятунок дітей від насильства» від МБО «Служба порятунку дітей».
У 2022 році пройшла навчальний курс «Діти та війна. Навчання технік зцілення» в рамках проєкту «Рука допомоги Україні в співпраці з Українським Інститутом когнітивно-поведінкової терапії та є сертифікованою тренеркою підтримуючих зустрічей для дітей та батьків.
У 2023 році була тренеркою ресурсних зустрічей для освітян закладів загальної середньої освіти в Дніпропетровській області.
З 2024 року надає індивідуальну психологічну допомогу та проводить підтримуючі зустрічі з жінками та дітьми у співпраці з громадською організацією «Відновлення під час війни».
Жорова С.С. є авторкою програми тренінгу для внутрішньо переміщених підлітків «Розвиток soft skills (м’яких/гнучких навичок): чому не навчають у закладах середньої освіти», тематичних програм тренінгів із покращення ментального здоров’я освітян. Авторка та співавторка статей у сфері екстремальної та кризової психології.