м. Київ, бульвар І.Шамо, 18/2,
Роки навчання в Університеті: 2020 – 2021 рр.
Освітня програма: 053 Психологія, другий (магістерський) рівень
Тема навчально-професійного проєкту: «Подолання кризи втрати стосунків в юнацькому віці»
Місце роботи й посада:
БО «БФ «Восток-СОС». Координаторка психологічного напряму, консультантка служби психологічної підтримки.
ГО «Ла-Страда Україна». Психологиня гарячої лінії з протидії домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерної дискримінації. Психологиня гарячої лінії для дітей та молоді.
Mental Health for Business. Психологиня організації.
Що для Вас означає бути випускником Київського університету імені Бориса Грінченка?
Я завжди говорю про це з гордістю. Бо це означає, що я маю дійсно гарну освіту та досвід створення практично цінного проєкту. Це означає, що в мене були висококваліфіковані викладачі, які щиро люблять свою професію. І те, що я мала мотивованих та активних колег-одногрупників, в яких я багато чому навчилася.
Що Ви вважаєте своїми професійними здобутками в практичній діяльності?
Поява постійних клієнтів як на гарячій лінії, так і в приватній практиці; координація мобільних бригад психосоціальної підтримки ВПО та приймальних громад Закарпаття; початок діяльності як ведуча та тренерка (вебінари та групи для представників соціальних професій).
Яким чином знання й уміння, здобуті за час навчання в Університеті, вплинули на Ваш професійний розвиток, допомагають в роботі?
Здобуті в Університеті знання та навички розширили моє уявлення про професію психолога в цілому, дозволили більш комплексно дивитися на запити клієнтів, краще розуміти свої можливості та кордони як спеціаліста, визначили мої майбутні кар’єрні апетити)
Що було для Вас найбільш цінним в освітньому процесі під час навчання в Університеті?
Найбільш цінним в освітньому процесі були відкритість викладачів, практичність завдань та абсолютно екологічна атмосфера навчання, що дозволяють глибше досліджувати професію і себе в професії, ставити будь-які питання і отримувати на них відповіді, бачити свої помилки і мати інструменти для їх уникнення та вирішення в майбутньому.
Які soft skills необхідні сучасному психологу?
Адаптивність та здатність до рефлексії. А також, для мене стала важливою навичка абстрагуватися від навколишніх факторів і бути включеною в процес роботи.
Яким є ваше життєве гасло?
Роби, що маєш робити. І все буде Україна!
Що таке успіх особисто для Вас?
Щиро любити те, чим займаєшся.