KSIO

Кошман Дарія

Лаборант кафедри спеціальної та інклюзивної освіти

Інше

Рік випуску

2021 рік, магістр

Місце роботи

Кафедра спеціальної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка; приватна логопедична практика

Професійні здобутки

Наразі працюю лаборантом на кафедрі спеціальної та інклюзивної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка, професійно вдосконалююсь та продовжую практичну діяльність у приватній логопедичній практиці.

Професійний та науковий інтерес

Праксис, формування кінестетичного праксису у дітей дошкільного віку, інноваційні та нетрадиційні методи в логопедичній роботі.

Спогади про навчання

Студентські роки були надзвичайно насиченими та цікавими. Наші практичні, перші самостійні заняття в «Логотренажері», практика, конференції та перші кроки у науку, перший конкурс наукових робіт і навіть перша подорож за кордон в рамках проєкту «Інклюзивний EDU CAMP» – все це назавжди залишиться яскравим, незабутнім відбитком у моїй пам’яті.