istoriiuspikhu

Місце роботи

Дошкільний заклад освіти №131 міста Києва

Професійні здобутки

Мій професійний шлях розпочався ще в студентські роки, коли я була студенткою 3 курсу. Я працювала вихователем дітей з нормотиповим розвитком, що допомогло мені в подальшому краще орієнтуватися в діагностиці мовленнєвих порушень. У подальшому здобувала професійний досвід у закладі дошкільної освіти та в приватному центрі реабілітації дітей з ДЦП. Кожен раз, виконуючи такий необхідний для дітей з порушеннями розвитку логопедичний масаж, я з теплом і вдячністю згадую університетські курси, що дали знання та навички.

Наразі я є вчитель-логопед в ЗДО 131 і кожного ранку радісно йду на роботу, знаючи, що там на мене чекають дошкільнята в передчутті нових знань. Я продовжую поповнювати свої власні знання, тому постійно проходжу додаткові вебінари, професійні курси, займаюсь самоосвітою.

Професійний та науковий інтерес

Порушення звуковимови дітей дошкільного віку

Спогади про навчання

Яскравим враженням для мене залишається курс ЗНМ/ФФНМ від Валентини Михайлівни Ільяної з її практичними конкретними задачами, що фактично і досі допомагають мені, як спеціалісту правильно визначати та розвивати фонематичні процеси у малюків. Безперечно я вдячна кожному викладачу за частини тих знань, що вони вкладали в мене і моїх колег.