istoriiuspikhu

Місце роботи

Клініка «Добробут», місто Київ

Професійні здобутки

Працюю у сфері відновлення мовлення та ковтання у пацієнтів, які перенесли інсульти, черепно-мозкові травми, нейроінфекції в приватній клініці Добробут. Оскільки почав працювати ще будучи студентом останніх курсів, на сьогоднішній день маю вже, як на мене, непоганий досвід. Робота дуже подобається, адже постійно стимулює розвиватись у професійному плані та шукати нетривіальні методи та прийоми в роботі з пацієнтами.

Професійний та науковий інтерес

Афазія, дизартрія, дисграфія

Спогади про навчання

Дуже подобались студентські роки. Часто про них згадую. Навчальний процес збалансований: достатньо багато теорії, яка необхідна і багато практики. Із плюсів – професіоналізм викладачів, а також різноманітні бази практики, що дозволяє, по-перше, визначитись із напрямком (діти, дорослі, різні нозології), а по-друге, знайти роботу ще під час навчання.