Dontsova

Рік випуску

2018 рік, магістр

Місце роботи

Логопедичний пункт відділу освіти Вишгородської районної в місті Києві державній адміністрації міста Вишгород

Професійні здобутки

Дуже люблю свою роботу, не зважаючи на велику кількість дітей! Робота цікава, я з радістю придумую нові ігри і завдання для дітей і бачу їхню активність, старанність під час занять. Великим успіхом для мене є те, що я побачила результати своєї діяльності: правильне мовлення дітей, які раніше мовчали, погано вимовляли звуки, вимовляли не ті звуки. Завдяки тому, що ми проходили практику в різних закладах освіти, я багато чому навчилася і змогла реалізувати в своїй роботі. Мене надихає взаємодія з дітьми, вміння виховувати під час занять і робити з дитиною те, що їй цікаво. Подобається мені також спілкуватись з батьками та вихователями, взаємодіяти з колегами з інших закладів. Робота приносить задоволення від реалізації моїх фахових умінь.

Професійний та науковий інтерес

Порушення звуковимови.

Спогади про навчання

Навчання дало мені ґрунтовні базові знання, навчило мене вчитися самостійно, зростати фахово.