Shkodenkoistoriiuspikhu

Рік випуску

2018 рік, магістр

Місце роботи

Дитячий садок «Дитина з майбутнім»  для дітей з особливостями розвитку  міста Києва

Професійні здобутки

Початок моєї професійної діяльності вирішив один телефонний дзвінок саме тоді, коли я розмірковувала, куди мені прямувати, як бути далі після навчання. І ось тепер я маю змогу кожного дня працювати з дітьми, які не тільки мають особливі потреби, а просто люблять гратись і радіти кожній миті життя. Разом зі мною щодня працює професійна та дружня команда спеціалістів. Робота вимагає завжди шукати позитив, бути уважною, терплячою і кожного дня прагнути досконалості.

Логопедична робота з дітками з особливими потребами довготривала, але я продовжую рухатись маленькими кроками вперед.

Професійний та науковий інтерес

Логопедична допомога дітям дошкільного віку з аутизмом.

Спогади про навчання

Яскравим спогадом для мене є перша практика, перший контакт з дітьми! Було одночасно цікаво і страшно… Але підтримка педагогів закладу та викладачів кафедри допомогли подолати перший страх невдачі. Тепер я з вдячністю згадую ці моменти.