Palienko Anya

Місце роботи

Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу №95 міста Києва

Професійні здобутки

Я дуже задоволена своєю посадою. Дякую кафедрі за те, що надала можливість проходити практику у цьому закладі, в якому наразі працюю. Зараз я обіймаю посаду вчителя-логопеда. Впродовж навчального року проводжу індивідуальні та фронтальні заняття з формування правильної артикуляції звуків, розвитку фонематичних процесів, лексико-граматичної та синтаксичної сторони мовлення, підготовки дітей до аналізу та синтезу звукового складу слова. Індивідуальні заняття проводжу з використанням дихальних та артикуляційних вправ та вправ на розвиток дрібної моторики пальців рук. Активно співпрацюю з батьками дітей, здійснюю контроль за виконанням домашнього завдання, надаю індивідуальні консультації, рекомендації та поради батькам щодо поліпшення мовлення дітей.

Професійний та науковий інтерес

Порушення звуковимови дітей дошкільного віку, ранній розвиток.

Спогади про навчання

Приємно згадувати свої перші практичні кроки в «Логотренажері», практику у різних закладах і підтримку викладачів.