istoriiuspikhu

Місце роботи

Середня загальноосвітня школа 279 імені Петра Григоренка міста Києва

Професійні здобутки

Я обожнюю та пишаюсь своєю роботою. Мені подобається працювати з дітьми, адже з ними дійсно цікаво. Вчитель повинен нести дітям добро та не залишати жодну дитину без уваги. Той, хто обрав для себе такий шлях, повинен гордо нести це звання. Також кожен вчитель повинен дбати про постійний саморозвиток та самоосвіту, лише тоді він буде цікавий дітям і легко знаходитиме з ними спільну мову. Адже діти, як ніхто інший, відчувають людей. Діяльність педагога можна схарактеризувати словами великого німецького педагога А. Дістерверга, який вважав, що існує «навчання, що виховує» і «виховання, що навчає». Не можна стверджувати, що кожен, хто працює в школі, керується цим твердженням. Але я переконана, що, лише навчаючи та виховуючи, можна досягти того, щоб діти стали особистостями.

Професійний та науковий інтерес

Розвиток творчих та лідерських якостей в учнів молодших класів

Спогади про навчання

Для мене Київський університет імені Бориса Грінченка найкращий вищий навчальний заклад, тому що в ньому працюють хороші, добрі та приязні викладачі, які дають високий рівень знань. Особливо старанними та професійними є викладачі Інституту людини кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, які наполегливо готують висококваліфікованих спеціалістів. Також тут є турботливе керівництво, яке дбає про студентів і з розуміння ставиться до їхніх проблем. За що я полюбила цей університет? За його сімейну атмосферу, дружній колектив викладачів кафедри спеціальної та інклюзивної освіти, які в будь-яку хвилину допоможуть, порадять і підтримають.