istoriiuspikhu

Місце роботи

Центр реабілітації та нейрокорекції  A.KID «TOMATIS-KIEV» міста Києва

Професійні здобутки

Я розпочинала свою роботою на посаді вчителя-логопед старшої логопедичної групи для дітей із загальним недорозвитком мовлення. Це для мене була прекрасна нагода реалізувати свої компетентності на практиці.

Робота з дітьми – це завжди весело і цікаво, непередбачувано. Мабуть, немає кращого стимулу для розвитку творчості, ніж робота з дітьми. З малечею потрібно постійно підтримувати зацікавлення до взаємодії з дорослим під час занять. Цього можна досягти, змінюючи методи і прийоми роботи, використовуючи сучасні технології, наочність, різноманітний матеріал тощо.

Зараз продовжую свою професійну діяльність як логопед-дефектолог у закладі для дітей з різними типами порушень розвитку. Це для мене потужний стимул для професійного та особистісного розвитку.

Професійний та науковий інтерес

Корекційно-розвиткова робота з дітьми з аутизмом

Спогади про навчання

Найяскравіші спогади – це поїздки! На VI Республіканській олімпіаді з корекційної педагогіки та спеціальної психології (з міжнародною участю) на базі дефектологічного факультету Білоруського державного педагогічного університету імені Максима Танка (куди поїхала навіть без наукового керівника) виборола 1 місце за «Науково-методичний проєкт» зі спеціальної психології. Перші мандри, перше кохання та перша перемога – це залишиться зі мною назавжди!