Відвідування спеціальної школи-інтернат №26 м.Києва

24 жовтня 2016 р. в рамках пропедевтичної (волонтерської) безвідривної практики студенти ІІ курсу, освітньо-професійного рівня підготовки перший (бакалаврський), денної форми навчання, груп КОб-1-15-4.0д та КОб-2-15-4.0д напряму підготовки «Корекційна освіта (логопедія)» відвідали спеціальну школу-інтернат №26 Дніпровського району м. Києва.

Shkola26 4

Під час відвідування освітнього закладу студенти ознайомилися із особливостями діяльності цього закладу, специфікою роботи педагогічного колективу, контингенту дітей тощо.

Студенти ІІ курсу напряму підготовки «Корекційна освіта (логопедія)» та викладачі кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти вдячні педагогічному колективу школи-інтерна №26 за щирий та теплий прийом і можливість ознайомитися із професійною діяльністю фахівців корекційної освіти в умовах спеціального шкільного закладу.

Відвідування спеціальної школи-інтернат №26 м.Києва