Дебют першокурсників "Ось ми які"

26 жовтня 2016 року в концертній залі Київського університету імені Бориса Грінченка Інституту людини відбулося традиційне свято першокурсників під назвою «Ось ми які».
     Студенти напряму «Спеціальна освіта. Логопедія» створили атмосферу шаленої енергії, веселощів та драйву шаленої молодості. Фестивальні номери були різноманітними та не залишили байдужими жодного з глядачів в актовій залі.  Дебют на сцені був успішним, і це лише початок креативного та творчого життя студентів.

KSPKIO Os my Yaki1

Кафедра спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти дуже пишається студентами напряму «Спеціальна освіта. Логопедія» та бажає творчого натхнення і успіхів в навчанні!

KSPKIO Os my Yaki

Привітала першокурсників директор інституту Людини, доктор педагогічних наук, професор, академік Української академії акмеології Безпалько Ольга Володимирівна. По завершенні студенти отримали не лише задоволення від виступу, а й приємні подарунки від адміністрації.