Профорієнтаційний захід в Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі

20 жовтня 2016 року у Білоцерківському гуманітарно-педагогічному коледжі для студентів випускних курсів спеціальності «Початкова освіта» було проведено профорієнтаційний захід «Шляхетна місія логопеда».

prof orient zahid Bila tserkva

Студенти довідались про Київський університет імені Бориса Грінченка та про особливості професійної підготовки майбутніх логопедів на кафедрі спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Інституту людини Київського університету імені Бориса Грінченка. Таран Оксана Петрівна (доцент кафедри) та Супрун Ганна Володимирівна (викладач кафедри) презентували освітні традиції та сучасні інноваційні підходи у підготовці фахівців у нашому Університеті. Найбільшу цікавість серед студентів викликала робота логопедичного центру «Логотренажер», де майбутні логопеди старших курсів у реальних життєвих ситуаціях оволодівають професійними навиками, займаючись з дітьми та консультуючи батьків. Також прозвучало чимало запитань щодо вступних екзаменів в Інститут людини на спеціальність «Спеціальна освіта (логопедія)».

Педагогічний колектив та студентська спільнота коледжу тепло та з великою увагою зустрічала викладачів кафедри. Особливу подяку висловлюємо керівництву Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу Валерію Андрійовичу Ружицькому (в.о.директора) та Людмилі Степанівні Мушинській (завідувач навчально-виробничої практики).