Відвідування ВБО "Даун Синдром"

3 жовтня 2016 р. в рамках пропедевтичної (волонтерської) безвідривної практики студенти ІІ курсу, освітньо-професійного рівня підготовки перший (бакалаврський), денної форми навчання, груп КОб-1-15-4.0д та КОб-2-15-4.0д напряму підготовки «Корекційна освіта (логопедія)» відвідали Всеукраїнську благодійну організацію «Даун сидром».

centr Dayn Syndrom 1

Зі вступним словом до студентів звернулася Маргарита Сергіївна Карпова, директор, логопед Центру раннього розвитку ВБО «Даун синдром». Вона повідомила інформацію щодо особливостей діяльності центру, специфіки роботи фахівців, контингенту дітей; ознайомила з особливостями роботи логопеда із дітьми з синдромом Дауна.

Під час зустрічі студентам було продемонстровано відео логопедичного заняття із дитиною з синдромом Дауна. Дане відео викликало низку професійних запитань у студентів-практикантів до Маргарити Сергіївни, які по завершенню бесіди отримали вичерпні відповіді.

centr Dayn Syndrom

Студенти ІІ курсу напряму підготовки «Корекційна освіта (логопедія)» та викладачі кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти вдячні спеціалістам Всеукраїнської благодійної організації «Даун сидром» за відкритий прийом й можливість ознайомитися із професійною діяльністю логопеда в умовах центру раннього розвитку.