Лекція на тему «Доступність в сфері освіти»

28 вересня 2016 року студенти ІV курсу групи КОб-1-13-4.0д разом з завідувачем кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Мартинчук Оленою Валеріївною, взяли участь в роботі навчального семінару «Доступність у сфері освіти», організованого НМЦ інклюзивної освіти Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка для керівників дошкільних і загальноосвтініх навчальних закладів з інклюзивною формою навчання.

На ньому виступила Байда Лариса Юріївна, начальник відділу Національної Асамблеї людей з інвалідністю України, координатор компоненту «Соціальна політика» українсько-канадського проекту «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні» з лекцією на тему «Доступність в сфері освіти». Байда Лариса Юріївна розповіла багато цікавих, для широкого загалу, речей пов’язаних з інклюзивною освітою.

Лекція на тему «Доступність в сфері освіти»