Відвідування інсультного центру універсальної клініки "Оберіг"

oberih2

19 вересня 2016 р. в рамках безвідривної волонтерської практики відбулася зустріч студентів ІІ курсу, денної форми навчання, груп КОб-1- 15-4.0д та КОб-2- 15-4.0д напряму підготовки «Корекційна освіта (логопедія)» із фахівцями медичного центру «Універсальна клініка Оберіг».

Oberih

Зі вступним словом до студентів звернулася Марина Віталіївна Гуляєва, керівник науково-організаційного відділу Інсультного центру клініки. Вона повідомила інформацію щодо особливостей діяльності цього закладу, специфіки роботи фахівців, контингенту клієнтів; познайомила із логопедом Юлією Петрівною Защипась. Логопед центру дуже чітко і детально розповіла про свою роль у роботі мультидисциплінарної команди, а саме: особливості діагностики порушень мовлення; діагностика та корекція процесів ковтання відновлення якості мовленнєвої продукції; індивідуальні заняття з розвитку та корекції мовлення; консультування членів команди щодо індивідуального підходу до спілкування з пацієнтом.

Oberih1

Студенти ІІ курсу напряму підготовки «Корекційна освіта (логопедія)» та викладачі кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти вдячні спеціалістам Універсальної клініки оберіг за відкритий прийом й можливість ознайомитися із професійною діяльністю логопеда в умовах Інсультного центру.

Відвідування інсультного центру універсальної клініки "Оберіг"