Доповідь з елементами тренінгу "Формування передумов навчання і розвитку дітей з аутизмом"

16-го червня 2016 року в рамках Всеукраїнського навчального семінару "Рання реабілітація дитини з порушеннями психофізичного розвитку", організованого ВГО "Інститут соціальної політики" професор кафедри Скрипник Тетяна презентувала доповідь з елементами тренінгу "Формування передумов навчання і розвитку дітей з аутизмом".

autyzm

Фахівці центрів соціальної та соціально-психологічної реабілітації з різних міст України (Суми, Северодонецьк, Полтава, Київ, Чернігів та ін.) опановували засоби та прийоми продуктивного впливу на психофізіологічний стан дітей з аутизмом, підвищення їхніх адаптивних можливостей. В кінці зустрічі відбулися домовленості про започаткування співпраці з певними Центрами, фахівці яких брали участь у роботі семінару.

autyzm1 autyzm2