Лекція з презентацією роботи на тему: «Альтернативна і допоміжна комунікація у корекційно-розвивальній роботі з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку»

27 квітня 2016 року в рамках тижня кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти було проведено лекцію з презентацією роботи на тему: «Альтернативна і допоміжна комунікація у корекційно-розвивальній роботі з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку» Іриною Володимирівною Мартиненко, кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри логопедії факультету корекційної педагогіки та психології НПУ імені М.П. Драгоманова. В заході прийняли участь студенти ІІІ-V курсів напряму підготовки «Корекційна освіта (логопедія)».

Martunenko zahid

Martunenko zahid3