Лекційне заняття з навчальної дисципліни «Дефектологія»

26 квітня 2016 року в Інституті людини відбулося відкрите лекційне заняття з навчальної дисципліни «Дефектологія» для студентів І курсу напряму підготовки «Соціальна педагогіка» на тему: «Характеристика дітей з порушеннями зору та слуху» доцента кафедри спеціальної психології, корекційної та інклюзивної освіти Луцько Катерини Василівни.

Катерина Василівна висвітила наступні питання: склад сенсорної системи/ аналізатора, особливості формування зорової та слухової системи у нормі, засоби компенсації у дітей з вадами зору і у дітей з вадами слуху; педагогічна реабілітація дітей з порушеннями зору і дітей з порушеннями слуху.

Lektsia Lutsko Lektsia Lutsko1

Лекційне заняття з навчальної дисципліни «Дефектологія» для студентів І курсу напряму підготовки «Соціальна педагогіка» на тему: «Характеристика дітей з порушеннями зору та слуху».